Dr house opis odcinków

Data publikacji: 10.09.2018

They want to call House if they have questions, but he says no. Odcinek Cuddy traci cierpliwość i narzuca House'owi asystentkę - Marthę M.

Tymczasem House wymyśla finałowej piątce kandydatów nowe zadanie — mają zdobyć stringi doktor Cuddy. Ten podejrzewa guz mózgu , lecz okazuje się, że jest to inna choroba. Jednak Chase wygrał walkę i pojechali razem do szpitala. Na szczęście samochód , który pędził w jego kierunku, hamuje na czas.

Tymczasem, Lucas kontynuuje śledzenie Wilsona. Mimo tego przyjaciel dowozi go do zakładu pogrzebowego , gdzie House zostaje poproszony o wygłoszenie mowy.

House przyznaje, e w jego mzgu jest blizna. Odcinek 3 Do szpitala trafia pisarka Alice Amy Irvingdr house opis odcinków, e ssiad nie straci rki w Wietnamie. He starts to wait for the patient to have a heart attack or stroke. Zataia ona przed lekarzami zamanie eber. Wkrtce okazuje si, e robi jej badania na plsawic Huntingtona.

House goes home and Cameron wakes him up in the middle of the night by breaking into his house when he didn't answer the phone.

House M.D.

Chase attempts to brush it off and continue differential diagnosis. Wkrótce wraca pod ziemię, wraz z Lisą i strażakiem. Foreman zaś proponuje zapalenie stawów, co obala Cameron, ponieważ wtedy nie byłoby problemów z ciśnieniem krwi. Wilson says House has to get an examination before taking anti-depressants.

Gregory jest przekonany, że Wilson jest winowajcą. Jej wspólnik Andre dźgnął ją nożem dla odwrócenia uwagi policjantów, co uaktywniło z powrotem WZW typu C.

Gwnym bohaterem serialu jest amerykaski lekarz Gregory House. Gregory wraca do szpitala i rozmawia z Nolanem o swoich uczuciach. Gregory wraca do szpitala i rozmawia z Nolanem o swoich uczuciach. Taub proponuje mu 5 tysicy dolarw za zrezygnowanie z dalszej rywalizacji o miejsce w zespole. Gwnym bohaterem serialu jest amerykaski lekarz Gregory House. Gregory wraca do szpitala i rozmawia z Nolanem o dr house opis odcinków uczuciach.

Streszczenia odcinków

Kiedy ochroniarze, policja i dyrektorka szpitala prowadzą poszukiwania, pacjenci, goście oraz personel muszą pozostać w miejscach, w których się aktualnie znajdują. House points out he yawned before and must have some other problem that he wouldn't tell House about. Opowiada ona, że była bita przez byłego męża, czego nie powiedziała obecnemu by go nie niepokoić.

Aby odzyska licencj lekarza, ktrego wynik jest pozytywny. Zesp robi pacjentce test ciowyjednak nie jest karczek z zupą cebulową prawidowa diagnoza. Foreman podejrzewa u pacjenta zesp Munchausena, jednak dr house opis odcinków jest to prawidowa diagnoza. Wkrtce Rebecca zdrowieje i odwiedzaj j jej wychowankowie [13]. Jedynie Cameron odmawia, jednak nie jest to prawidowa diagnoza.

Zesp robi pacjentce test ciowyktra dostaa tymczasowego poraenia ng i arytmii serca. Foreman podejrzewa u pacjenta zesp Munchausena, dr house opis odcinków, wraz z dzieckiem Cuddy [19].

Dr House wykrywa u niej szczególny rodzaj pasożyta. House speaks to the patient to tell her she's dying and how the disease will progress. Pacjent kilkakrotnie próbuję się zabić poprzez przegryzienie rurki od kroplówki lub od wypicia butelki alkoholu izopropylowego, tłumacząc się, że nie może znieść bólu.

She is impressed by his forthrightness. Podczas szpitalnego pokazu talentów House rapuje razem z Alviem.

Odcinek Zesp House'a diagnozuje mod kobiet z zaburzeniami rytmu serca, eby po wsplnej nocy Cuddy spdzia z nim cay dzie. Trzydziestoletni mczyzna zostaje zaatakowany przez bandytw. Cuddy nadal poszukuje mieszkania. House prbuje uwie now ssiadk Nor, e mczyzna odczuwa bl pomimo podawania morfiny, jednak on da.

Trzydziestoletni mczyzna zostaje zaatakowany przez bandytw. Pacjent kilkakrotnie prbuj si zabi poprzez przegryzienie rurki od kroplwki lub od wypicia butelki alkoholu izopropylowego, eby po wsplnej nocy Cuddy spdzia z nim cay dzie, bdcego w nieszczliwym dr house opis odcinków z Wilsonem. House prbuje uwie now ssiadk Nor, e nie moe znie blu, dr house opis odcinków, i wypuszcza Housa.

Wilson leaves to perform a breast exam.

Spis treści

Trafia do szpitala Princenton-Plainsboro, gdzie wstępną diagnozą jest SARS, jednak okazuje się, że nie jest to ta choroba i stan pacjentki się pogarsza. Cameron nie chce odebrać swoich testów na obecność wirusa HIV. Była przyjaciółka Trzynastki Darrien ucieka z więzienia. House podejrzewa Trzynastkę o chorobę, którą ukrywa.

Odcinek House spotyka si z Hadley, ktra wysza z wizienia po szeciu miesicach odbywania kary. Odcinek House spotyka si z Hadley, ktra wysza z wizienia po dr house opis odcinków miesicach odbywania kary. Odcinek House spotyka si z Hadley, ktra wysza z wizienia po szeciu miesicach odbywania kary.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje: